INVESTUOTOJAMS

Finansinis tarpininkavimas- paslauga skirta kreditoriams. Nemokamai konsultuojame kreditavimo klausimais. Galime Jums pasiūlyti ne viena investavimo sritį, kurioje nerizikuojant galima uždirbti gerokai didesnes palūkanas, negu siūlo bankai, gauti gerokai didesnę grąžą, negu duoda standartinės investicijos į akcijas ar kitus vertybinius popierius, kartu suteikiančias labai rimtas garantijas. Nestandartinės investicijos gali leisti padvigubinti investuotą sumą per 3-4 metus.

Siūlome investavimo galimybes Nekilnojamojo turto ir Paskolų teikimo srityse.

Paskolų teikimas:

Galime Jums pasiūlyti įvairių investavimo sričių tampant kreditoriais paskolose, kurių grąžinimo užtikrinimui įkeičiamas nekilnojamasis turtas. Tai visiškai saugus ir nerizikingas būdas uždirbti didesnę grąžą nei siūlo bankai ar investicijos į vertybinius popierius.

Nekilnojamojo turto pirkimas:

Galime Jums pasiūlyti įvairių investavimo galimybių perkant visų rūšių nekilnojamąjį turtą žemesne nei vyraujanti rinkos kaina. Tai visiškai saugus ir nerizikingas būdas investuoti į patrauklius ir turinčius neabejotiną intenciją brangti nekilnojamojo turto objektus.